СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran za laptop 14" LP140WH2 (TL) (L2) 40 pin

Цена
3.300 ден. /парче
Опис

LP140WH2 TPS1 LP140WHU TPA1 B140XTN02.4 N140BGE-E43 30pin eDP

we have 14.0 15.6LED EDP 30Pin connector from 1366*768 to 1920*1080

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel SATA 50cm (one side 90 degrees connector)
30 ден.
Touchscreen Samsung i8260/ i8262 Galaxy Core blue
900 ден.
Tastatura za laptop Toshiba C850 black /L850/C855/L855/C870
1.500 ден.
Ekran Samsung A520F/A5 2017 komplet Gold full org
5.000 ден.
Futrola Teracell Flip Cover Huawei P10 lite black
300 ден.
Ventilator za Laptop FK 8503 (HT-139-2)
450 ден.
Futrola Glitz Girl Huawei P10 lite model15
300 ден.
Kabel HDMI 10m
600 ден.
Gluvce Banda V11 Black/Blue USB
300 ден.