СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran za laptop 13.3" Acer S3 Full set champagne color

Цена
4.000 ден. /парче
Опис

Комплетен екран со маска и држачи

боја: шампањ-златна

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
4.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija iPhone 5S HQ
800 ден.
Privezok 3.5mm Bowtie
100 ден.
Tastatura za laptop Asus K52 /G51/G52/G60/G72/G73 black
1.400 ден.
Ekran LG L70/D320
1.200 ден.
Tempered glass za Sony Xperia M4 Aqua
200 ден.
Ekran za laptop 12.1" LTD121EXVV/LTN121W3
2.500 ден.
Privezok Dustproof charm small silver
100 ден.
Futrola Silikonska HTC Sensation transparent black
250 ден.
Futrola Teracell Skin Samsung G313/G318 Blue
200 ден.