СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Sony Xperia Z3 WHITE komplet SH FULL ORI

Цена
2.400 ден. /парче
Опис
Екраните се КОРИСТЕНИ, фул оргинални, извадени од телефон
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija iPhone 5S HQ
800 ден.
Ekran Sony Xperia Z3 WHITE komplet SH FULL ORI
2.400 ден.
Baterija Sony Xperia E4/E4G HQ
1.200 ден.
Ekran iPhone 6 PLUS komplet white
1.600 ден.
Zadno kapace Sony Xperia Z3/D6653 White
300 ден.
Ekran iPhone 5S \ SE komplet white
1.200 ден.
Kamera Samsung N910F Note 4 zadna
600 ден.
Tempered glass za Huawei P10 lite
250 ден.
Data Kabel iPhone ORI white
600 ден.