СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Sony Xperia Z3 WHITE komplet SH FULL ORI

Цена
2.400 ден. /парче
Опис
Екраните се КОРИСТЕНИ, фул оргинални, извадени од телефон
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Teracell Flip Cover Nokia 5.1 grey
400 ден.
Baterija Sony Xperia E4/E4G HQ
1.200 ден.
Drzac za sim Sony Z3
150 ден.
Tempered glass za iPhone 6 plus 5.5"
250 ден.
Tempered glass za Huawei P10 lite
250 ден.
Tempered glass za Samsung J3 2017/J330F
200 ден.
Lepak B7000 15ml
100 ден.
UV Lepak za staklo TP-2500 50g
500 ден.
Data Kabel iPhone ORI white
600 ден.