СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Sony Xperia Z3 BLACK komplet SH FULL ORI

Цена
2.400 ден. /парче
Опис
Екраните се КОРИСТЕНИ, фул оргинални, извадени од телефон
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac za laptop za DELL 19.5V 3.34A 65W (7.4mm*5mm)
1.100 ден.
Futrola Magnetic Huawei Mate 20 lite black
500 ден.
Futrola Pudding Samsung J3 2017/J330F white
300 ден.
Tempered glass za Samsung J3 2017/J330F
200 ден.
Futrola Pudding Samsung J3 2017/J330F grey
300 ден.
Tempered glass za Sony Xperia Z3 D6603
200 ден.
Baterija iPhone 5S HQ
800 ден.
Staklo Samsung A5 2016/A510F za kamera Black
700 ден.
Tempered glass za Lenovo K6
250 ден.