СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Sony Xperia Z3 BLACK komplet SH FULL ORI

Цена
2.400 ден. /парче
Опис
Екраните се КОРИСТЕНИ, фул оргинални, извадени од телефон
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel Samsung P1000 tab
300 ден.
Ekran Lenovo K6 komplet gold
1.800 ден.
Baterija iPhone 6S plus 5.5" HQ
1.100 ден.
Tempered glass za Huawei Mate 20 lite
250 ден.
Tempered glass za Samsung J3 2017/J330F
200 ден.
Futrola Pudding Sony Xperia Z3 Purple
250 ден.
Futrola Pudding Samsung J3 2017/J330F grey
300 ден.
Tempered glass za Samsung J5 2017/J530F
200 ден.
Zadno kapace Sony Xperia Z3/D6653 Black
300 ден.