Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Samsung N950F Note 8 komplet Black Repariran BEZ RAMKA

Цена
10.450 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
10.450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Fletkabel Huawei P10 lite main flex
720 ден.
Staklo Samsung N950 Note 8 black
7.800 ден.
OCA Sticker Samsung N950 Note 8 250um
84 ден.
Staklo Samsung G950/ S8 black ORG
5.500 ден.
Ekran Samsung N950F Note 8 komplet Black Repariran BEZ RAMKA
10.450 ден.
Staklo Samsung A5 2017/A520F Black ORG
3.000 ден.
Ekran iPhone XS komplet CRN Soft OLED
8.000 ден.
OCA Sticker Samsung G930/S7 200um
108 ден.
Futrola Pudding Sony Xperia Z2/D6503 white
250 ден.