Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Samsung G988 S20 Ultra komplet Grey full org

Цена
17.000 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
17.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Samsung G988 S20 Ultra komplet Grey full org
17.000 ден.
Konektor za polnenje Sony Xperia M C1905
600 ден.
Konektor za polnenje Huawei U8650,Y210,Y300,Y330,Y511,Y530,G510,G525
600 ден.
Konektor za Polnenje Sony Xperia E1 D2005
600 ден.