Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Samsung G988 S20 Ultra komplet Black full org

Цена
15.500 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
15.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Samsung S5 /G900
100 ден.
Staklo Samsung G900/S5 black
1.700 ден.
Tempered glass za iPhone X/ iPhone XS/ iPhone 11 Pro Monsterskin 5D black
600 ден.
Ekran Samsung G988 S20 Ultra komplet Black full org
15.500 ден.
Zadno kapace Samsung A3 2016/A310 white
350 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Soft Slim black
300 ден.