Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Samsung G985 S20 plus komplet Black full org

Цена
16.000 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
16.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Xiaomi Redmi 8/ Redmi 8A
100 ден.
Ekran Samsung G985 S20 plus komplet Black full org
16.000 ден.
Ekran Huawei P10 lite komplet black
1.500 ден.
Ekran Xiaomi RedMi Note 5A komplet black
1.680 ден.
Futrola Elegant Men Huawei P10 lite black
350 ден.