Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Samsung G955 S8 plus komplet Black Repariran BEZ RAMKA

Цена
10.450 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
10.450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Carbon Defender Samsung A40/ A405F black
350 ден.
Konektor za polnenje HTC ONE M8
600 ден.
Zadno kapace Samsung G955 - S8 plus gold ORI
480 ден.
OCA Sticker Samsung N950 Note 8 250um
84 ден.
Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung G955/S8 plus
120 ден.
Ekran Huawei P10 komplet white -
2.500 ден.
Ekran Huawei Y6 2018 komplet white
1.900 ден.
OCA Sticker Samsung G955/S8 plus 250um
84 ден.
Ekran Samsung G355H
900 ден.