Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Samsung G935 S7 edge komplet White Repariran BEZ RAMKA

Цена
8.250 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
8.250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Samsung G935 S7 edge komplet White Repariran BEZ RAMKA
8.250 ден.
Zadno kapace Samsung G935 - S7 edge white ORI
420 ден.
Mikrofon Samsung J5 2016/ J510F/J120/J2/J200/J7/J700/J710/A310/A510/A710
840 ден.