Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Samsung A015F/ A01 komplet Black full org

Цена
2.800 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Drzac za Sim Huawei P30 lite black
200 ден.
Ekran Lenovo K5 komplet gold (Yellow Flex)
1.500 ден.
Baterija Samsung J5 2016/J510F MF 3100mAh
600 ден.
Ekran iPhone 5S \ SE komplet CRN
1.000 ден.
Ekran Samsung J530F/J5 2017 komplet Gold OLED
2.800 ден.
Lepak T7000 110ml BLACK
200 ден.
Sungerce za cistenje vrv na letkum
50 ден.
Ekran Samsung A217F/ A21s komplet Black full org
3.400 ден.
Baterija iPhone 6 Moxom
1.100 ден.