СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Microsoft 535 Lumia (CT2C1607) komplet so ramka.

Цена
1.900 ден. /парче
Опис
* Постојат две верзии на тачскринови (CT2C1607 или CT2S1973)
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran HTC Desire 300 komplet
1.200 ден.
Futrola Pudding HTC One/M7 white
200 ден.
Fletkabel Samsung E2550/E2250
500 ден.
Baterija iPhone 6 4.7" HQ
1.000 ден.
Ekran iPad mini
3.000 ден.
Touchscreen Samsung S6500 black
800 ден.
Tempered glass za iPhone 5/5S
150 ден.
Futrola Neon iPhone 5/5S dark blue
300 ден.
Touchscreen Sony Xperia M C1904/C1905 white
900 ден.