ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ ОД 26.04 (ПЕТОК) ДО 01.05 (СРЕДА)
ПРВ РАБОТЕН ДЕН Е 02.05 (ЧЕТВРТОК)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran iPhone XS Max komplet CRN full org

Цена
25.000 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
25.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran LG L70/D320
1.200 ден.
Ekran iPhone XS Max komplet CRN full org
25.000 ден.
Kamera iPhone 8 zadna
2.500 ден.
Ekran Samsung A520F/A5 2017 komplet Gold full org
5.100 ден.
Ekran Samsung G950 S8 komplet Black full org
11.500 ден.