ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ ОД 26.04 (ПЕТОК) ДО 01.05 (СРЕДА)
ПРВ РАБОТЕН ДЕН Е 02.05 (ЧЕТВРТОК)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran iPhone XS komplet CRN full org

Цена
20.000 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
20.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija HTC U11 HQ (35H00271-00M)
1.300 ден.
Ekran Huawei Mate 9 komplet gold
2.300 ден.
Staklo Samsung A6 2018 Black
4.000 ден.
Ekran iPhone XS komplet CRN full org
20.000 ден.