ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ ОД 26.04 (ПЕТОК) ДО 01.05 (СРЕДА)
ПРВ РАБОТЕН ДЕН Е 02.05 (ЧЕТВРТОК)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran iPhone 8 komplet REPARIRAN full org white

Цена
4.000 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
4.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Nano + Micro SIM adapter (3 in 1 Plastic)
100 ден.
Zadno kapace Apple iPhone X Silver
3.500 ден.
Zastitna folija Silikonska Samsung S7/G930 gold
400 ден.
Zadno kapace Apple iPhone X Black
3.500 ден.
Futrola Glass Mirror Huawei Y6 2018 black
350 ден.
Futrola Ribbed Huawei Y6 2018 blue
300 ден.
Baterija Samsung G920 Galaxy S6 HQ
1.000 ден.
Ekran iPhone 8 komplet REPARIRAN full org white
4.000 ден.
Ekran iPhone 8 komplet BEL
1.600 ден.