Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran iPhone 6 komplet black

Цена
1.100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Mikrofon Samsung E250
420 ден.
Baterija Nokia BL-4B HQ 6111/7370/7500
300 ден.
...Fletkabel Ericsson W995.
900 ден.
Klesta cvicangla MTC-2D
250 ден.
Futrola Vogue View Samsung A5 black
350 ден.
Mikrofon Uni so zicki(k)
360 ден.
Napojuvanje TK-02 12V 10A
800 ден.
Baterija Nokia E52-BP-4L /E55/E90/E61i/E71/E72/N97-BP-4L
400 ден.
Polnac 220V Univerzalen 1USB 1A Extreme
350 ден.