Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran iPhone 6 komplet white

Цена
1.100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

...Ekran Nokia N97
850 ден.
Baterija LG F2300/F2400/F3000
250 ден.
Fletkabel Nokia N95 8G
800 ден.
Baterija Nokia BL-6P 6500cl/7900
300 ден.
Baterija Sony Xperia Go ST27i HQ
800 ден.
Baterija iPhone 6 plus HQ
1.100 ден.
Polnac 220V iPhone 4/4S 2 vo 1 Extreme
300 ден.
Fletkabel Samsung E250 i / E251.
500 ден.
Baterija Samsung U900/U800/3310 HQ
200 ден.