Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran iPhone 5S \ SE komplet white

Цена
900 ден. /парче
Опис
* За правилна монтажа флетот од екранот се превиткува кај испрекинатите линии
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Alcatel OT991/992/OT6010D
420 ден.
Fletkabel Nokia 6500s
720 ден.
...Fletkabel Ericsson G705/W705/W715
600 ден.
Fletkabel Ericsson W395/F305
500 ден.
Zastitna folija za iPhone 3G/3GS
150 ден.
Polnac 220V Univerzalen 1USB 1A Extreme
350 ден.
Ekran Nokia N95 TW.
720 ден.
Napojuvanje TK-04 12V 30A
1.500 ден.
Drzac za vo kola kratok
300 ден.