Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran iPad 6 2018 9.7" A1954

Цена
3.200 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Samsung A505F/ A50 komplet Black full org
5.300 ден.
Zadno kapace Samsung J5/J500F black
144 ден.
Zadno kapace Samsung G935 - S7 edge gold ORI
350 ден.
Tempered glass za iPhone XR/ iPhone 11 5D black
400 ден.
Ekran iPad 6 2018 9.7" A1954
3.200 ден.