СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Huawei P30 lite/ Nova 4e komplet black full org

Цена
2.500 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kamera iPhone 6S predna so flet
700 ден.
Zadno kapace Huawei P10 lite black
500 ден.
Zadno kapace Samsung G935 - S7 edge silver ORI
500 ден.
Ekran Huawei P9 lite komplet black
1.500 ден.
Konektor za SIM karta Samsung G920/S6
1.600 ден.
Ekran iPhone 8 komplet CRN
1.200 ден.
Ekran HTC 10 komplet black
1.700 ден.
Ekran Huawei Mate 10 Lite komplet white
1.500 ден.
Tempered glass za Samsung G530/G531
100 ден.