Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Huawei P Smart Plus/ Nova 3i komplet so ramka black.

Цена
2.900 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Samsung G925 Galaxy S6 edge Moxom
1.000 ден.
Tempered glass za Samsung A5 2016/A510
100 ден.
Ekran Huawei P Smart Plus/ Nova 3i komplet so ramka black.
2.900 ден.
Ekran iPhone 7 komplet CRN
1.300 ден.