СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Alcatel OT5045 Pixi 4 5"

Цена
1.200 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

...Ekran Samsung G530F
1.200 ден.
Ekran HTC Desire 310
1.200 ден.
Ekran Samsung G360/G361
1.100 ден.
Tempered glass za Samsung S5 mini /G800F
200 ден.
Konektor za polnenje Samsung i9100 so flet
400 ден.
Futrola Tablet 8" so tastatura white (micro USB)
600 ден.
Baterija Samsung i9500/9505 Galaxy S4 HQ
600 ден.
Lepak B7000 110ml
150 ден.
Staklo Samsung G900/S5 black
2.000 ден.