СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran Alcatel OT5010 One Touch Pixi 4 5"

Цена
1.000 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Fletkabel Samsung U600
500 ден.
Dvoslojna lepenka 3mm
300 ден.
Konektor za polnenje iPhone 4G BEL so flet
600 ден.
Ekran Nokia 1661/1662/5030/C1-00/1616
400 ден.
Fletkabel Samsung C3050
550 ден.
Zvucnik Nokia 5310 /E51/E 65/6500sl/5610/N96/2680s/2700/6210/E90/C5
300 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Termootporna lenta 15mm
350 ден.
Mikrofon Uni so zicki(k)
300 ден.