Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

DVR SA-650HD-3G 4 kanalen Mobile DVR

Цена
6.500 ден. /парче
Опис
- 4 канален DVR
- портабл наменет за камиони и слично
- можност за работа со 3G SIM картичка

1.H.264 GPS(Google Map),G-senzor,3G 4CH Mobilni DVR, за 2.5 inch SATA HDD;

2.Брзина на снимање: 100 фрејма во секунда

3.Формат на снимање: D1 и CIF;

4.HDD -Max.750GB;(на 1GB може да снима до 4 саати на секој канал)

5.Вграден микрофон;

6.Напојување: DC 12-28V;

7.Оптимален 3G модул, контрола на статусот на возење и други податоци во било кое време; 3G модулот поддржува WCDMA или CDMA 2000.

8.Поддржува снимање звук, видео, G-сензор и GPS податоци во исто време

9.Приказ на слика: Full Screen/поделен на 4 канали.

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
6.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

DVR SA-650HD-3G 4 kanalen Mobile DVR
6.500 ден.