Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

DVR HD-SDI EN-5308 8CH 1080p

Цена
7.500 ден. /парче
Опис
Main Processor Hi3531  <Hisilicon Solution>
Resolution 8CH 1080P
Video output 1CH TV Output ,1CH  VGA Output
HDMI output 1*HDMI output (1080P)
Audio input/output 8CH input / 1CH output
Alarm input/output 4CH input / 1CH output
SATA (HDD) Support 2 SATA port, each HDD MAX 3TB
Recording(real time) 8*1080P (Total 120 fps)
Playback(real time) 8*1080P (Total 100 fps)
System Resource Sixfold operation: Live recording, Playback, Backup, Remote access, PTZ control, Mobile monitoring
Control Mode Front panel, USB mouse, IR remote control, Network
PTZ RS485
USB 2 * USB2.0, Support wireless mouse
Mobile phone Support iPhone, Android and Blackberry etc
Network  Support RJ-45,3G
Backup USB flash,Network backup
Languages Multilingual support
Power supply DC12V, 4A (Adapter Included)    
Package Weight 5 Kg
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
7.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Mercury Samsung S6/G920 black
400 ден.
Konektor za polnenje Huawei P6 so flet i senzor
650 ден.
Futrola Mercury iPhone 5/5S black
200 ден.
Kamera IP 7102S-MAIN-1B Waterproof 2 megapixel
2.200 ден.
NVR CK-PB9108P (8-Channel H.264 HD NVR)
5.500 ден.
Alarm SET za IP Kameri C1
2.100 ден.
Tempered glass za Samsung A3 2017/A320F 5D black
400 ден.
Futrola Samsung A8 2018/A530F Teracell Skin transparent
250 ден.
Baterija eksterna 5500mAh REMAX Mila RPP-35 gold
800 ден.