ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

DVR HD-SDI EN-5304 4CH 1080p

Цена
5.000 ден. /парче
Опис
Main Processor Hi3531  <Hisilicon Solution>
Resolution 4CH 1080P
Video output 1CH TV Output ,1CH  VGA Output
HDMI output 1*HDMI output (1080P)
Audio input/output 4CH input / 1CH output
Alarm input/output 4CH input / 1CH output
SATA (HDD) Support 2 SATA port, each HDD MAX 3TB
Recording(real time) 4*1080P
Playback(real time) 4*1080P
System Resource Sixfold operation: Live recording, Playback, Backup, Remote access, PTZ control, Mobile monitoring
Control Mode Front panel, USB mouse, IR remote control, Network
PTZ RS485
USB 2 * USB2.0, Support wireless mouse
Mobile phone Support iPhone, Android and Blackberry etc
Network  Support RJ-45,3G
Backup USB flash,Network backup
Languages Multilingual support
Power supply DC12V, 4A (Adapter Included)    
Package Weight 5 Kg
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
5.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Napojuvanje TX-07 4 kanala 5A 60W
1.200 ден.
Xenon sijalicki D2S 6000K (2kom)
1.000 ден.
Zastitna folija Silikonska Samsung S8 plus/G955 black
600 ден.
Futrola Elegant Men Samsung S8 plus/G955 military green
400 ден.
Kamera AHD-DIT30-130
2.200 ден.
Staklo iPhone 5 Black so Ramka i OCA
800 ден.
Napojuvanje TK-02 12V 10A
800 ден.
Futrola Teracell Skin iPhone 7 plus/iPhone 8 plus transparent
250 ден.
Konektor za polnenje iPhone 4S CRN so flet
600 ден.