Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

DVR HD-SDI EN-5304 4CH 1080p

Цена
5.000 ден. /парче
Опис
Main Processor Hi3531  <Hisilicon Solution>
Resolution 4CH 1080P
Video output 1CH TV Output ,1CH  VGA Output
HDMI output 1*HDMI output (1080P)
Audio input/output 4CH input / 1CH output
Alarm input/output 4CH input / 1CH output
SATA (HDD) Support 2 SATA port, each HDD MAX 3TB
Recording(real time) 4*1080P
Playback(real time) 4*1080P
System Resource Sixfold operation: Live recording, Playback, Backup, Remote access, PTZ control, Mobile monitoring
Control Mode Front panel, USB mouse, IR remote control, Network
PTZ RS485
USB 2 * USB2.0, Support wireless mouse
Mobile phone Support iPhone, Android and Blackberry etc
Network  Support RJ-45,3G
Backup USB flash,Network backup
Languages Multilingual support
Power supply DC12V, 4A (Adapter Included)    
Package Weight 5 Kg
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
5.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Mercury Canvas Samsung S7 edge/G935 black
500 ден.
Kamera AHD-VK60A-130
2.500 ден.
Konektor za napojuvanje (zenski)
15 ден.
Futrola Samsung S8 plus/G955 Elegant Men military green
350 ден.
Xenon sijalicki D2S 6000K (2kom)
1.000 ден.
Data Kabel Type C White
350 ден.
DVR HD-SDI EN-5304 4CH 1080p
5.000 ден.
Strafciger iPhone 4/4S/5 BK 339
200 ден.
Zastitna folija Silikonska Samsung S8 plus/G955 black
500 ден.