Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Drzac za vo kola Baseus Magnetic Air Vent so drzac za kabel Red

Цена
500 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Huawei P30 lite Carbon Defender black
350 ден.
Baterija iPhone 5 HQ
800 ден.
Kamera iPhone 6S plus zadna
1.500 ден.
Futrola Huawei P30 lite Elegant Men black
350 ден.
Futrola Huawei P30 lite Elegant Men grey
350 ден.
Kabel HDMI 10m
600 ден.
Futrola Samsung A21 Teracell Leather black
500 ден.
Tempered glass za Samsung A10/ A105F X Mart 9D black
400 ден.
Tempered glass za Samsung A10/ A105F
100 ден.