Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Data Kabel iPhone Teracell Plus 2.1A 1.2m FAST White

Цена
250 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Pinceta VETUS ST-11 prava
250 ден.
Podloga antistaticna 60cm X 40cm
400 ден.
Konektor za polnenje Sony Xperia M C1905
600 ден.
Konektor RCA na BNC konvertor
35 ден.
Razdelnik za vo kola so USB izlez 5V
400 ден.
Stega za ploca
200 ден.
Baterija iPhone 6 plus HQ
1.320 ден.
Kabel Stereo aux M/M 1.5m
100 ден.
Futrola 3G za na pojas 2630/5310/5000/5220
200 ден.