Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Data Kabel Micro Teracell Military 2.1A 1.2m FAST

Цена
300 ден. /парче
Опис

- Компатибилен со сите уреди со Micro USB конектор

- Поддржува проток до 2.1А

- Должина на кабел 1.2 метри

- Компатибилен со сите уреди со MicroUSB конектор

- Поддржува проток од 2А - See more at: http://megamobil.com.mk/data-kabel-micro-usb-2a/2a-kab#sthash.LdhbMUuq.dpuf
- Компатибилен со сите уреди со MicroUSB конектор

- Поддржува проток од 2А - See more at: http://megamobil.com.mk/data-kabel-micro-usb-2a/2a-kab#sthash.LdhbMUuq.dpuf
- Компатибилен со сите уреди со MicroUSB конектор

- Поддржува проток од 2А - See more at: http://megamobil.com.mk/data-kabel-micro-usb-2a/2a-kab#sthash.LdhbMUuq.dpuf
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V iPhone 4/4S 3 vo 1 Extreme
350 ден.
Polnac 220V Ericsson K750-3G
200 ден.
Konektor za polnenje iPhone 4G CRN so flet
480 ден.
Polnac za laptop univerzalen 120W-KK613A
900 ден.
Polnac 220V Vodafone 226-3G
200 ден.
Polnac 220V impulsiven Motorola C350
150 ден.
Vlazni maramici za cistenje PC/Laptop
180 ден.
Pinceta VETUS ST-11 prava
250 ден.
Polnac 220V iPhone 5/5S 3 vo 1 Extreme
400 ден.