Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Data kabel iPhone Teracell Armor 2.4A black

Цена
300 ден. /парче
Опис

Модел: CA-320
Интерфејс: Lightning
Функции: Пренос на податоци и полнење
Должина на кабел: 1m
Поддржува брзо полнење: ДА

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel iPhone Teracell Plus 2.1A 1.2m FAST White
250 ден.
Ekran Samsung J530F/J5 2017 komplet Gold full org
4.500 ден.
Futrola Pudding Samsung A40/ A405F MAT purple
250 ден.
Ekran Huawei P Smart 2019/ P Smart Plus 2019 komplet black full org -
2.400 ден.
Data Kabel Micro Teracell Plus 2.1A 1.2m FAST Black
250 ден.
Ekran Huawei Mate 10 Lite komplet black
1.500 ден.
Polnac 220V HOCO C12 2.4A 2USB iPhone
400 ден.
Polnac 220V Fast Charger Teracell TC-31 2.1A black
400 ден.
Futrola Teracell Skin iPhone 7/iPhone 8 transparent
250 ден.