СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Data kabel Baseus Mini Type C to iPhone PD 18W 1m white

Цена
500 ден. /парче
Опис
  • Materials: TPE
  • Power: 18W (5V/2.4A, 9V/2A, 15V/1.2A)
  • Length:1M
  • Color: White
  • Transmission rate: 480Mbps
  • Compatibility: PD quick charge phones
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Samsung J730F/J7 2017 komplet Light Blue full org
4.800 ден.
Futrola Puloka Fashion iPhone 8 plus black
500 ден.
Zadno kapace Samsung G955 - S8 plus gray ORI
600 ден.
Baterija Samsung J5 2016/J510F HINORX
500 ден.
Ekran Samsung A600F/A6 2018 komplet Black full org
3.700 ден.
Ekran Samsung J530F/J5 2017 komplet Light Blue full org
4.100 ден.
Tempered glass Universal 5"
150 ден.
Zadno kapace Samsung G950 - S8 gray ORI
550 ден.
Tempered glass za iPhone 7/ iPhone 8 4.7"
150 ден.