Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Data kabel iPhone Baseus Mini Type C to PD 18W 1m white

Цена
800 ден. /парче
Опис
  • Materials: TPE
  • Power: 18W (5V/2.4A, 9V/2A, 15V/1.2A)
  • Length:1M
  • Color: White
  • Transmission rate: 480Mbps
  • Compatibility: PD quick charge phones
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zadno kapace Samsung G925 - S6 edge white ORI
400 ден.
Data Kabel Micro Privezok white
250 ден.
Zadno kapace Samsung G955 - S8 plus black ORI
500 ден.
Zadno kapace Samsung G950 - S8 gray ORI
480 ден.
Tempered glass za LG G5
100 ден.
Ekran Huawei P8 lite 2017/ P9 lite 2017 / Honor 8 Lite kom white
1.600 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Prime USB2 2A 2USB
350 ден.
Tempered glass za iPhone 8 plus/ iPhone 7 plus 5D white
400 ден.
Konektor UTP Cat5e RJ45
5 ден.