Bezzicen USB modem Vodafone ZTE K3772-Z Raw | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Bezzicen USB modem Vodafone ZTE K3772-Z Raw

Цена
1.200 ден. /парче
Опис
  • Vodafone K3772-Z ZTE K3772-Z modem
  • HSDPA / UMTS (900/2100 MHz)
  • GSM / GPRS / EDGE (850/900/1800/1900 MHz)
  • support 7.2 Mbps HSPA services
  • Micro SD card slot
  • support PC voice (optional) and SMS services
  • support data statistics
  • receive diversity (850/1900/2100 MHz)
  • Plug & Play
  • support Windows 2000, Windows XP, Windows Vista and Mac Operating Systems
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Bezzicen 3G USB modem Huawei E3531i-2
1.200 ден.
Futrola Samsung A21s/ A217F Teracell Leather blue
400 ден.
Joystick za PS4 Wireless Transparent grey
1.500 ден.
Joystick za PS4 Wireless Army blue
1.500 ден.
Bezzicen modem ZTE K4510-Z
1.200 ден.
Bezzicen 3G USB modem Huawei E353
1.200 ден.
Futrola Samsung A20/ A205F/ A30/ A305F Teracell Skin transparent
250 ден.
Futrola Samsung A21s/ A217F Pudding MAT purple
300 ден.
Joystick za PS4 Wireless Transparent blue
1.500 ден.