Поради престојниот празник Петок 23.10 е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Најпродавано

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Tempered glass za Samsung A51/ A515F
продажба
рејтинг
100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Huawei P30 lite
продажба
рејтинг
100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Ekran A1 Alpha komplet black
продажба
рејтинг
2.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Samsung A41 / A415F
продажба
рејтинг

Tempered glass za Samsung A20e/ A202F 5D black
продажба
рејтинг

Tempered glass za Xiaomi Redmi Note 8 Pro
продажба
рејтинг
100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Xiaomi Redmi 8/ Redmi 8A
продажба
рејтинг
100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Samsung A21s/ A207F
продажба
рејтинг

Futrola Samsung A51/ A515F Pudding transparent
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Huawei P Smart Pro/ Honor 9X
продажба
рејтинг
100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе


Промоции