Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija za laptop SONY BPS9 11.1V-4400mAh/ G6

Цена
1.300 ден. /парче
Опис

for VAIO VGN-AR71ZU VGP-BPS9/S VGP-BPS9/S VGP-BPS9A/S VGP-BPS9/B VGP-BPL9 VGP-BPS9A/B VAIO VGN-AR53DB VAIO VGN-AR73DB

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Samsung S5830 HQ /S5660/S5670/S6102/S6500/S7500/S6310/S6810
350 ден.
Konektor za polnenje Sony Xperia Z Tablet SGP311 so flet
800 ден.
Baterija za laptop SONY BPS9 11.1V-4400mAh/ G6
1.300 ден.
Ultra kada Inox NT-628+ 0,7L
2.200 ден.