Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija za laptop HPCOMPAQ DV4 10.8V-5200mAh

Цена
2.300 ден. /парче
Опис
- Compatible with HP Pavilion DV4 / DV5 / DV6 / G50 / G60 / G70 / HDX16
- Rated voltage: 10.8V
- Capacity: 4400mAh
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Bumper iPhone 5/5S Black
300 ден.
Joystick za PC 208 so vibracija
250 ден.
Futrola Fully Slim iPhone 4/4S TB transparent black
300 ден.
Joystick za PC 701 bez vibracija
250 ден.
...Futrola Moshi Apple iPhone 3G/3GS white
250 ден.
Slusalki za kompjuter so mikrofon DT-301
200 ден.
Zadno kapace Apple iPhone 4 BLACK
300 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Baterija za laptop HPCOMPAQ DV4 10.8V-5200mAh
2.300 ден.