Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija za laptop HPCOMPAQ CQ42/G62 10.8V-5200mAh

Цена
3.500 ден. /парче
Опис

Replacement For

586006-321 586006-361 586007-541 586028-341
588178-141 593553-001 593554-001 593562-001
GSTNN-Q62C HSTNN-178C HSTNN-179C HSTNN-181C
HSTNN-CBOW HSTNN-CBOX HSTNN-F01C HSTNN-F02C
HSTNN-I83C HSTNN-I84C HSTNN-IB0N HSTNN-IB0X
WD548AA WD549AA

Fit Machine Models

HP
Envy 15-1100 Envy 17-1000 Envy 17-1100 Envy 17-1200
Envy 17-2000 Envy 17-2100 Envy G32 G42 G42-100
G42-400 G42t G56 G62 G62-100 G62-400 G62-a00 G62-b00
G62t G72 G72-100 G72t Pavilion dm4-1000 Pavilion dm4-1100
Pavilion dm4-1200 Pavilion dm4-1300 Pavilion dm4-2000
Pavilion dm4t Pavilion dv3-2200 Pavilion dv3-4000
Pavilion dv3-4100 Pavilion dv3-4200 Pavilion dv4-4000
Pavilion dv4-4100 Pavilion dv5-2000 Pavilion dv5-3000
Pavilion dv6-3100 Pavilion dv6-3300 Pavilion dv6-3000
Pavilion dv6-4000 Pavilion dv6-6000 Pavilion dv6-6100
Pavilion dv7-1400 Pavilion dv7-4000 Pavilion dv7-4100
Pavilion dv7-5000 Pavilion dv7-6000 Pavilion dv7-6100
Pavilion g4 Pavilion g4-1000 Pavilion g4-1100 Pavilion g6
Pavilion g6-1000 Pavilion g6-1100 Pavilion g6-1a00
Pavilion g6-1b00 Pavilion g6s Pavilion g6t Pavilion g6x
Pavilion g7 Pavilion g7-1000
COMPAQ
Presario CQ32 Presario CQ42 Presario CQ42-100 Presario CQ42-200
Presario CQ42-300 Presario CQ43 Presario CQ43-200 Presario CQ56
Presario CQ56-100 Presario CQ56-200 Presario CQ62
Presario CQ62-100 Presario CQ62-200 Presario CQ62-300
Presario CQ62-a00 Presario CQ630 Presario CQ72
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija za laptop HPCOMPAQ CQ42/G62 10.8V-5200mAh
3.500 ден.
Polnac za laptop za SAMSUNG 19V 4.74A 90W-SAI004 (5.5mm*3.0mm)
800 ден.