Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija za laptop HP probook 4710s 14.8V 5200MAH

Цена
3.200 ден. /парче
Опис
hp ProBook 4710s Battery Fits Machine Model:
  • HP ProBook 4510s battery,
  • HP ProBook 4510s/CT battery,
  • HP ProBook 4515s battery,
  • HP ProBook 4515s/CT battery,
  • HP ProBook 4710s battery,
  • HP ProBook 4710s/CT battery,
  • HP ProBook 4720s battery,
  • HP Compaq 610 battery,
  • HP Compaq 615 battery,
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija za laptop HP probook 4710s 14.8V 5200MAH
3.200 ден.
Zica za cistenje kalaj (Pletenka)
150 ден.
Ekran za laptop 10.1" M101NWT2 R2/B101AW03 right connector (1024x600).
2.800 ден.
Podloga antistaticna 60cm X 40cm
400 ден.
Kabel HDMI 5m
400 ден.
Trzalica za otvaranje na telefoni BK 212 (12 pcs)
150 ден.
Kabel VGA 1.8m
150 ден.