Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija Samsung S10e/G970F HQ

Цена
1.100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Samsung J1/J100F HQ
400 ден.
Baterija Lenovo A1000 /A2010 /BL253 HQ
600 ден.
Baterija Samsung N7000/i9220 Note HQ
600 ден.
Baterija Samsung S10e/G970F HQ
1.100 ден.
Baterija Samsung J5 2016/J510F HQ
600 ден.
Baterija Samsung A30/A305F HQ
1.200 ден.
Baterija Samsung A20e/A202F HQ
110 ден.
Baterija iPhone 6S HQ
1.000 ден.
Baterija Samsung S5830 HQ /S5660/S5670/S6102/S6500/S7500/S6310/S6810
350 ден.