Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija Nokia BLC-2 HQ 3310/3315/3350/3510/3530/5510/6650/6800

Цена
300 ден. /парче
Опис
Компатибилна со следните модели: 3310/ 3315/ 3330/ 3335/ 3350/ 3510/ 3530/ 5510/ 6650/ 6800
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Nokia BL-5F N95/E65/6290/N93/N96
250 ден.
Baterija Nokia E51/6720cl/N81/N82-BP-6MT
300 ден.
Baterija Samsung J750/S8300
400 ден.
Baterija Nokia 7210-BLD-3
300 ден.
Baterija Samsung X640
300 ден.
Baterija Nokia 6700-BL-6Q HQ
600 ден.
Baterija Samsung A800
200 ден.
Baterija Ericsson X1/X2/X10-BST-41
350 ден.
Baterija Panasonic GD92.
200 ден.