Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna Baseus Bipow 10000mAh fast charge pd+ qc 18w blue

Цена
1.500 ден. /парче
Опис
Brand Baseus
Model N1PD
Batteries 10000mAh
Input USB Type-C : 5V⎓3A / 9V⎓2A / 12V⎓1.5A
Micro USB : 5V⎓2A / 9V⎓2A / 12V⎓1.5A
Output USB Type-C Port: 5V⎓3A / 9V⎓2A / 12V⎓1.5A (USB Power Delivery Max 18W)
USB Type-A Port: 5V⎓3A / 9V⎓2A / 12V⎓1.5A (Quick Charge 3.0)
Weight 218 g
Dimension 5.3 x 2.6 x 0.6 in
Package Contents 1 x Baseus Bipow 10000mAh 18W USB C PD & QC 3.0 Slim Power Bank
1 Micro USB Cable
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Bluetooth slusalka REMAX RB-T9 black
800 ден.
Data Kabel REMAX Armor Micro USB RC-116m 2.4A white
300 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 silver
500 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro red
500 ден.
Polnac 12V/24V Baseus Circular 30W 2.5A QC 3.0 Dual Fast Charger Black
650 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus B11 Licolor Silver/Black
1.100 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max blue
500 ден.
Futrola Baseus Simple Samsung Note 10/ N970 transparent
400 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max silver
500 ден.