Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna Baseus Bipow 10000mAh fast charge pd+ qc 18w black

Цена
1.500 ден. /парче
Опис
Battery Capacity 10,000mAh
Charging Ports: 1 x USB Type-C
1 x USB Type-A
1 x Micro-USB
Fast Charging Technology:
USB Power Delivery
Qualcomm Quick Charge 3.0
HUAWEI FCP
Output USB Type-C Port: 5V?3A / 9V?2A / 12V?1.5A (USB Power Delivery Max 18W)
(Compatible with Quick Charge 3.0, HUAWEI FCP, and Apple 2.4A Fast Charging)
USB Type-A Port: 5V?3A / 9V?2A / 12V?1.5A (Quick Charge 3.0) (Compatible with H
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Huawei P9/P9 lite MF 2900mAh P10 lite/P20 lite/P8 Lite 2017/P9 Lite 2017/Y6 2018/G9/Honor 8/5C/P Smart
1.200 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro black
500 ден.
Baterija Samsung G920 Galaxy S6 MF 2550mAh
1.200 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro silver
500 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus COVO Smart S17 Pro Gray
1.500 ден.
Baterija eksterna Baseus Bipow 10000mAh fast charge pd+ qc 18w black
1.500 ден.
Staklo iPhone 6S plus Black so Ramka i OCA
1.800 ден.
Ekran iPhone 7 PLUS komplet REPARIRAN full org white
2.300 ден.
Futrola Baseus so prsten iPhone XR Blue
550 ден.