ПОРАДИ ПРЕСТОЈНИОТ ПРАЗНИК (ВТОРНИК 23.10) Е НЕРАБОТЕН ДЕН
ПРАТКИТЕ ПО НОВА ПОШТА ОД 22.10 ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 24.10

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 30000mAh PRODA Notebook PPP-7 black

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
  • Материјал: Пластика, метал

    Капацитет: 30.000 mAh

    Влезна моќ: 5V / 2A

    Излезна моќ - 5V / 2.1A

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola HOCO Thin iPhone 6/6S 4.7" transparent
400 ден.
Zadno kapace Samsung G920 - S6 gold ORI
600 ден.
Tempered glass za iPhone 6 4.7"
250 ден.
Futrola HOCO Light Samsung J7 2016 transparent
400 ден.
Tempered glass za LG K4 2017
250 ден.
Futrola Platina Gazela iPhone 7 transparent/black
350 ден.
Futrola Remax Carbon iPhone 7 silver
600 ден.
Tempered glass za Acer Liquid Zest 4G Z528
200 ден.
Futrola Graphite Samsung S5/G900 pink
300 ден.