ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 30000mAh PRODA Notebook PPP-7 black

Цена
1.600 ден. /парче
Опис
  • Материјал: Пластика, метал

    Капацитет: 30.000 mAh

    Влезна моќ: 5V / 2A

    Излезна моќ - 5V / 2.1A

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Teracell Skin Samsung S6 edge diamond
300 ден.
Futrola Mercury View Samsung S5/G900 gold
350 ден.
Futrola Teracell Skin Samsung J5 2016/J510F Matte black
300 ден.
Zadno kapace Samsung G930 - S7 gold ORI
450 ден.
Futrola Spigen Color Samsung S6 edge plus/G928 light pink
400 ден.
Zastitna folija Silikonska Samsung S7/G930 silver
400 ден.
Memoriska Karta SanDisk MICRO SD16GB Class 10
700 ден.
Polnac za baterija univerzalen so Displej
350 ден.
Futrola Mercury Samsung S6/G920 pink
400 ден.

Би можело да ве интересира