Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 20000mAh MINISO black

Цена
1.200 ден. /парче
Опис
Капацитет: 20.000mAh
Влезна моќ: 5V 2A
Излезна моќ 1 USB: 5V 1A
​Излезна моќ 2 USB: 5V 2A
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki Bluetooth iPhone i13 stereo TWS white
1.100 ден.
Ekran Samsung Galaxy Tab A 7" 2016 T280 komplet white
2.400 ден.
Drzac za TV/ Monitor A12 10"-27"
600 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA Kacool PD-P10 black
700 ден.
Baterija eksterna 2500mAh REMAX Shell RPL-18 white
350 ден.
Gluvce Wireless Banda BD7100 Black
350 ден.
Baterija eksterna 10000mAh REMAX Dot RPP-88 black
1.000 ден.
Kabel Stereo aux M/M 1m White
80 ден.
Podloga za gluvce Terabyte red
100 ден.