Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 20000mAh Baseus mini JA 3A fast charge Black

Цена
1.600 ден. /парче
Опис
  • Name: Baseus Mini JA Fast charge power bank 3A 20000mAh Black
  • Model: X20
  • Batteries: Polymer lithium battery
  • Battery capacity: 20000mAh/3.7V 74Wh
  • Nominal capacity: 12000mAh
  • Conversion rate: ~80%
  • Input: Micro DC 5V/2.1A Max.
  • Type-C DC 5V/2.1A Max.
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Baseus Simple Samsung S10 plus/ G975F transparent
400 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone X/ iPhone XS Black
400 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max silver
500 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone XS Max White
400 ден.
Kontroler za WiFi/Bluetooth Huawei P8 lite Hi1101
1.440 ден.
Data Kabel Micro USB Metal connector 20 cm black
100 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus Encok D01 Gray
1.500 ден.
Polnac 12V/24V Baseus Circular 30W 2.5A QC 3.0 Dual Fast Charger White
650 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus B11 Licolor Silver/Black
1.100 ден.