Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 12000mAh W11 Wireless black

Цена
1.200 ден. /парче
Опис
Капацитет: 12.000mAh
Влезна моќ: 5V 2A
Поддржува полнење со Micro USB & Type C 
Безжично полнење: 5V 2.1A
Излезна моќ 1 USB: 5V 2.1A
 
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Drzac za vo kola REMAX RM-C26 black/grey
450 ден.
Ekran Huawei P20 lite komplet so ramka full black
2.100 ден.
Data Kabel Teracell Plus iPhone 4/4S 2.1A 1.2m FAST White
150 ден.
Tempered glass za Alcatel 1X
100 ден.
Baterija eksterna 5000mAh REMAX Thoway RPP-54 black
700 ден.
Touchscreen Alcatel OT7041 C7 Black
1.020 ден.
Tempered glass za Samsung J6 Plus/ J4 Plus/J415/J615F 5D black
400 ден.
Tastatura za laptop Dell N4110 black /M5040, M5050, N5040, N5050, P20G, P22G
1.680 ден.
Konektor za SIM karta Sony Xperia Z L36
1.080 ден.