ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 10000mAh PRODA Lovely PPL-3 white

Цена
900 ден. /парче
Опис
High efficiency conversion, 90% conversion rate.
10000mAh 18650 lithium battery, extend the working hours of your mobile phone.
The special cartridge design, make it different.
LED Battery indicator
Input power: 5V 1.0A
Output power: 5V 1.0A
Color: Black, White
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija eksterna 10000mAh PRODA Lovely PPL-3 white
900 ден.
Ekran iPhone 5 komplet black
1.200 ден.
Konektor za polnenje LG L4 II/E440/L7/L9
700 ден.
Data Kabel REMAX King Kong Micro USB RC-015m white
350 ден.
Baterija eksterna 10000mAh PRODA Lovely PPL-3 black
900 ден.
Futrola iPefet Samsung A6 2018/ A600F black
400 ден.
Futrola iPefet Cork Huawei P20 lite black
400 ден.
Futrola iPefet Nokia 2 black
400 ден.
Futrola VGMAX Huawei Honor 9 lite black
300 ден.

Би можело да ве интересира