СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 10000mAh PRODA Lovely PPL-3 white

Цена
900 ден. /парче
Опис
High efficiency conversion, 90% conversion rate.
10000mAh 18650 lithium battery, extend the working hours of your mobile phone.
The special cartridge design, make it different.
LED Battery indicator
Input power: 5V 1.0A
Output power: 5V 1.0A
Color: Black, White
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Samsung J3 2016/J320F/J5/J500F/G530 HQ
600 ден.
Futrola iPefet Nokia 2 black
400 ден.
Baterija eksterna 10000mAh REMAX Thoway RPP-55 white
1.000 ден.
Data Kabel Teracell Plus Micro USB 2.1A 2m FAST White
300 ден.
Zastitna folija Silikonska Samsung S7 Edge/G935 transparent
500 ден.
Tempered glass za Samsung J7 2017/J730F
150 ден.
Baterija eksterna 20000mAh REMAX Revolution RPL-58 white
1.300 ден.
Tester za baterii iPhone + Samsung All in one GS203+
900 ден.
Futrola Mercury Xiaomi Mi A2 lite/ Redmi 6 Pro black
400 ден.