Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 10000mAh MG-G61 Wireless white

Цена
1.500 ден. /парче
Опис
Капацитет: 10.000mAh
Влезна моќ: 5V 2A
Поддржува полнење со Micro USB & Type C 
Безжично полнење: 5V 1A
Излезна моќ 1 USB: 5V 1A
​Излезна моќ 2 USB: 5V 2A
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Staklo iPhone 7 White so Ramka i OCA
1.800 ден.
Tempered glass za Huawei P9 lite
100 ден.
Baterija eksterna 10000mAh REMAX Dot RPP-88 white
1.000 ден.
Baterija eksterna 10000mAh REMAX Dot RPP-88 black
1.000 ден.
Futrola Teracell Flip Cover Samsung Note 8/N950 black
400 ден.
Futrola Teracell Flip Cover Huawei Mate 20 lite black
400 ден.
Baterija eksterna 10000mAh MG-G61 Wireless green
1.500 ден.
Staklo iPhone 7 plus Black so Ramka i OCA
2.160 ден.
Ekran Samsung J320F/J3 2016 komplet Black OLED
3.240 ден.