Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 10000mAh Baseus Q pow so digitalen displej(iPhone Cable)Black

Цена
1.400 ден. /парче
Опис
  • Brand: Baseus
  • Capacity: 10000mAh
  • Rated capacity: 5800mAh
  • Type-C input: 5V-3A max.
  • iP input: 5V-2A max.
  • USB & Type-C output: 5V-3A max.
  • iPhone cable output: 5V-2.1A max.
  • Total output: 5V-3A max.
  • Battery: polymer battery
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Baseus Comfortable iPhone XR White
400 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone X/ iPhone XS White
400 ден.
Baterija eksterna Baseus Bipow 10000mAh fast charge pd+ qc 18w black
1.500 ден.
Baterija Samsung G920 Galaxy S6 MF 2550mAh
1.200 ден.
Baterija eksterna 10000mAh Baseus Mini Ja Black
1.000 ден.
Staklo iPhone 6S plus White so Ramka i OCA
1.800 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus Encok D01 Gray
1.500 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone XS Max Black
400 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus Encok D02 Black
1.500 ден.