Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 10000mAh Baseus Mini Ja Black

Цена
1.000 ден. /парче
Опис
 • Brand: BASEUS
 • Model: X10
 • Battery type: Li-polymer
 • Battery capacity: 10000mAh/3.7V 37Wh
 • Rated capacity: 5800mAh
 • Energy conversion rate: ≥78%
 • Micro input: DC 5V/2.1A Max
 • Type-C input: DC 5V/2.1A Max
 • USB1 output: DC 5V/1A Max
 • USB2 output: DC 5V/2.1A Max
 • USB1+USB2 total output: DC 5V/2.1A Max
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola iPhone 11 Pro Max Baseus Shine red
500 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Baseus Shine silver
500 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Baseus Shine silver
500 ден.
Futrola iPhone XS Max Baseus so prsten Blue
550 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Max Baseus Shine black
500 ден.
Tempered glass za Xiaomi Pocophone F1
100 ден.
Futrola Samsung S8 plus/G955F Summer Vibe red
400 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus Encok S12 Black
1.600 ден.
Futrola Samsung C5 Teracell Skin
200 ден.