Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija eksterna 10000mAh Baseus Mini Ja Black

Цена
1.000 ден. /парче
Опис
 • Brand: BASEUS
 • Model: X10
 • Battery type: Li-polymer
 • Battery capacity: 10000mAh/3.7V 37Wh
 • Rated capacity: 5800mAh
 • Energy conversion rate: ≥78%
 • Micro input: DC 5V/2.1A Max
 • Type-C input: DC 5V/2.1A Max
 • USB1 output: DC 5V/1A Max
 • USB2 output: DC 5V/2.1A Max
 • USB1+USB2 total output: DC 5V/2.1A Max
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Baseus Shine iPhone 11 silver
500 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max red
500 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max black
500 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus B11 Licolor Silver/Black
1.100 ден.
Polnac 12V/24V Baseus Circular 30W 2.5A QC 3.0 Dual Fast Charger Black
650 ден.
Baterija eksterna Baseus Bipow 10000mAh fast charge pd+ qc 18w black
1.500 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro black
500 ден.
Futrola Baseus so prsten iPhone X/ iPhone XS Blue
550 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro Max blue
500 ден.