Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija backup eksterna Samsung i9300 Galaxy S III 3000mah silver

Цена
1.700 ден. /парче
Опис
  • Battery: Lithium Polymer
  • Capacity: 3000mAh
  • Input Voltage: DC5V
  • Input Current: 500mAh
  • Output Voltage: DC5V
  • Output Current : 750mAh
  • Dimension: 148.5mm x 72.2mm x 9.1mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.700 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Defender Samsung i9300 transparent white
250 ден.
Baterija backup eksterna Samsung i9300 Galaxy S III 3300mah white
1.700 ден.
Ventilator za kompjuter FK 12025 double 4pin
140 ден.
Polnac za laptop univerzalen 90W-USN001 (9 konektori)
1.100 ден.
Canta za laptop Tera 10-15 12"
120 ден.
Baterija backup eksterna Samsung i9300 Galaxy S III 3000mah black
1.700 ден.
Baterija backup Samsung i8190 Galaxy S3 mini 2000mah white
1.100 ден.
Futrola Animob
250 ден.
Baterija backup Samsung i9220 Galaxy Note 4200mah white
600 ден.